Quantcast

Si funksionon sss TikTok aplikacioni më i mirë për të shkarkuar video

TIK Tok arriti famë, popullaritet dhe prestigj në çdo cep të botës. Sa herë që hyni në internet, këto janë fjalët që shihni menjëherë. Megjithatë, aplikacioni sssTikTok Ka qenë një revolucion, por çfarë është? Për çfarë bëhet fjalë? Këtu do t'ju tregojmë

TikTok Çfarë është ajo?

Ne duam të fillojmë duke ju treguar se çfarë është TikTok dhe nga erdhi. Është një rrjet social që ka lindur në Azi. Në thelb, me të mundeni shkarkoni dhe shpërndani video të mrekullueshme me shokët tuaj.

Statistikat e publikuara së fundmi pasqyrojnë se ajo ka tejkaluar në shkarkime dhe deri tani rrjetet sociale si Instagram, Facebook, YouTube dhe gjithashtu Snapchat. Kjo ka ardhur si një surprizë e madhe për shumë njerëz.

Emri i tij i vërtetë në kinezisht është "Douyin" duke qenë kuptimi i saj "Tundni muzikën" dhe në fakt kjo është ajo që bën. Megjithatë, jashtë mureve të mëdha të Kinës njihet si TikTok.

Çfarë e bën atë kaq të veçantë? Nuk ka të bëjë vetëm me aftësinë për të parë video dhe për t'i shpërndarë ato, por gjithashtu mund t'i krijoni ato me një kohë prej një minutë dhe t'i modifikoni, të vendosni efekte speciale, filtra të ndryshëm, sfond muzikor, inteligjencë artificiale dhe më pas t'i ngarkoni në rrjet. E mahnitshme!

Çfarë mund të bëni me TikTok?

Nuk është e nevojshme të kesh shumë njohuri ose shumë përvojë për të bërë një videoklip të shkurtër dhe argëtues me efekte të mira. TikTok e bën gjithçka shumë të lehtë për ju. Përveç kësaj, ju mund të keni, njësoj si Instagrami, një listë miqsh dhe ata gjithashtu mund t'ju ndjekin, vetëm çdo gjë referohet dhe lidhet me videot.

Me këtë rrjet mund të bëni edhe shaka me miqtë tuaj, kompozime dhe meme të shumta. Sa herë që shihni një video të mirë që mund t'ju pëlqejë, ato gjithashtu ju lejojnë ta ndiqni atë person dhe të kërkoni video që lidhen me ato që po shikoni.

Ju keni një motor kërkimi për të parë videot që ju interesojnë në secilin prej hashtags që shihni. Në momentin e krijimit të videove ju mund t'i modifikoni ato në shumë mënyra dhe i njëjti program tregon filtrat që përdorni dhe ato që mund të përdorni.

Një funksion shumë interesant është se fotot që dëshironi të ngarkoni dhe shpërndani, mund t'i bëni si video duke vendosur secilën nga fotot që dëshironi. Gjithashtu, mund t'i dërgoni mesazhe secilit prej miqve tuaj.

E vërteta është se secila nga këto video që gjeni në TikTok janë shumë të mira. Kjo është arsyeja pse miliona që i shikojnë duan t'i shkarkojnë, t'i ruajnë dhe t'i nxjerrin për një rast të veçantë. Çështja është se këtu mund të ndodhin probleme të ndryshme. Cilin?

E para është se ndonjëherë shkarkimi i videos nuk do të jetë i mundur sepse sistemi thjesht nuk e lejon atë. Kjo ndodh me disa video që gjeni. Dhe e dyta është se vjen me filigran. Për këtë arsye, keni nevojë për ndihmën e një aplikacioni.

Këtu hyn aplikacioni sssTikTok. Për çfarë është? A gjeni përparësi në përdorimin e tij? Më pas, ne do t'ju shpjegojmë atë.

Aplikacioni më i mirë sssTikTok falas

Çfarë është sssTikTok? Për çfarë është në të vërtetë? Është një aplikacion që do t'ju lejojë të shkarkoni secilën nga videot që dëshironi dhe që gjenden në TikTok. Kjo është kur, për ndonjë arsye, ju nuk mund ta bëni atë drejtpërdrejt ose nuk dëshironi që ato të vendosen në ujëra.

Është e vërtetë, ka aplikacione të tjera që ju lejojnë ta bëni këtë. Ndoshta edhe ju vijnë në mendje ndërsa lexoni këto rreshta. Pra, pse është kaq popullor? Pse fansat e TikTok po e kërkojnë kaq shumë?

Një nga arsyet është se për ta përdorur atë procedura është e lehtë dhe shumë e thjeshtë. Mjafton vetëm të kesh internetin në dispozicion dhe lidhjen e videos, të cilën e gjen në vetë TikTok. Megjithatë, ky nuk është aspekti më i rëndësishëm i këtij aplikacioni.

Sa herë që shkarkoni një video, rezolucioni në secilën prej tyre do të jetë shumë i mirë. Shkarkimi mund të jetë në MP3, MP4 dhe HD. Kjo është ajo që bën sssTikTok të jetë shkarkimi më i mirë i aplikacionit. Cilat do të ishin hapat për ta arritur atë? Ndiqni këtë procedurë:

Hapi i parë:

 • Shkoni te aplikacioni TikTok.
 • Gjeni videon që dëshironi të shkarkoni dhe ruani.
 • Në anën e djathtë të monitorit të kompjuterit tuaj do të shihni ikonën që thotë "për të ndarë".
 • Duhet të klikoni atje dhe më pas të kopjoni lidhjen e videos.

Hapi i dytë:

 • Lidhja që keni kopjuar duhet të ngjitet në faqen tjetër në krye.
 • Nëse po e bëni këtë nga celulari juaj, duhet ta lini të shtypur në mënyrë që të mund të kopjoni lidhjen.
 • Nëse do ta bëni nga kompjuteri juaj, kopjoni në tastierë me ctrl + letrën c dhe goditi ctrl + letrën v.
 • Pastaj klikoni në opsionin e shkarkimit dhe Konvertuesi TikTok do të bëjë të gjithë punën për ju.

Mos harroni se mund të shkarkoni me sssTikTok MP3, MP4 dhe në HD. Në fakt, mund të shkarkoni edhe në M4A në vend të MP3. M4A është një nga pjesët integrale të MP4 dhe shumë pajisje tashmë e lejojnë këtë lloj shkarkimi, por ky do të jetë vendimi juaj.

Mund të mos e shihni opsionin MP3 kur shkarkoni. Çfarë do të thotë? ke bere dicka te gabuar? Jo, nuk është ashtu, thjesht ajo video ose audio nuk disponohet në atë format. Kështu që ne ju inkurajojmë të gjeni një tjetër që ju pëlqen ose që është në dispozicion në M4A.

sssTikTok aplikacioni më i mirë për PC

Çfarë gjërash të tjera mund të bëni me aplikacionin sssTikTok? Përveç mundësisë për të shkarkuar video direkt nga rrjeti social TikTok, ju gjithashtu mund ta ruani secilën prej tyre në kompjuterin tuaj.

Sistemet operative që do t'ju lejojnë ta bëni këtë janë:

 • MAC
 • Dritaret
 • Linux.

Cila është procedura për të qenë në gjendje të shkarkohet me këtë formular? E njëjta gjë që kemi shpjeguar tashmë në rreshtat e mëparshëm. Mos harroni të shkoni në TikTok, të gjeni videon, të kopjoni lidhjen dhe në fund të shkarkoni në MP3, MP4, M4A ose HD.

Ne gjithashtu dëshirojmë që ju të dini se është në dispozicion sssTikTok si aplikacioni më i mirë për Android ose iOS. Për ta përdorur atë, duhet të bëni të njëjtën procedurë. Vetëm mos harroni të hapni fillimisht faqen zyrtare të TikTok dhe më pas shkoni te ky aplikacion për ta shkarkuar pa filigranë.

Nëse në momentin e shkuarjes në faqen e Shkarkuesi i TikTok Për të parë dhe shkarkuar videot që nuk dini si t'i bëni, do t'ju lëmë këto lidhje:

 • https://vm.tiktok.com/vYGJYb/
 • https://m.tiktok.com/v/6606727368545406213.html

Thjesht kopjoni atë që dëshironi dhe do t'ju çojë në faqen zyrtare të TikTok.

sssTikTok dhe përfitimet që merrni

Nuk është shumë e vështirë të dish avantazhet që përfiton nga përdorimi i këtij aplikacioni për të shkarkuar videot. Mund t'ju themi se:

 • Së pari, në momentin e kryerjes së secilit prej udhëtimeve tuaja, nuk do të harroni asgjë që keni përjetuar. Mund të regjistroni dhe ngarkoni videot që dëshironi. Ata do të kenë një pamje të mirë, rezolucion, efekte dhe do t'ju lejojnë t'i ndani me të gjithë miqtë tuaj.
 • Më pas, me këtë aplikacion ato mund të shkarkohen dhe ruhen në kompjuterin dhe celularin tuaj.
 • Ju ruani të dhënat e internetit në Smartphone-in tuaj sepse i keni tashmë dhe nuk është e nevojshme të shkoni në faqe.
 • Videot shkarkohen në HD, MP4, M4A dhe MP3 pa kufi.
 • Mund të shkarkoni pa filigranë.

Duke ditur të gjitha këto, çfarë mendoni sssTikTok? Cili është një nga aplikacionet më të mira të momentit. Pra, mos u mendoni dy herë, bashkohuni me ata që e përdorin tashmë dhe shfaqni të gjitha videot që dëshironi. Shijoni përvojën e këndshme që ju jep TikTok dhe Shkundni muzikën tuaj!

Na ndiqni në YouTube.
kontakt
info@mejorapp.net
E drejta e autorit 2019 - 2022 | Aplikacioni më i mirë | Të gjitha të drejtat e rezervuara

linkedin facebook Pinterest youtube rss Cicëroj instagram facebook-bosh rss-bosh i lidhur-bosh Pinterest youtube Cicëroj instagram