Quantcast

Aplikacione për të shkarkuar muzikë dhe video falas nga Youtube nga telefoni ose kompjuteri juaj

Kur flasim për YouTube, është e zakonshme të imagjinojmë video të pafundme të të gjitha temave të mundshme, por çka nëse do t'ju them se: Mund të Shkarko muzik në format audio nga YouTube!

Magjia e aplikacioneve arrin këtu duke na lejuar të shkarkojmë video dhe t'i konvertojmë ato automatikisht në formatin audio të përputhshëm me pajisjen celulare ose kompjuterin tuaj.

Shkarko Muzikë dhe Video

Aplikacione për të shkarkuar muzikë dhe video nga YouTube

Në këtë hapësirë ​​do të përmendim aplikacione për shkarkimin e muzikës ose videove shpejt nga celulari ose kompjuteri juaj personal.

Këto mund të jenë aplikacione, programe ose shtesa të shfletuesit, gjëja kryesore është se ato janë vërtet të dobishme për këtë qëllim.

Dhe më e rëndësishmja, është e mundur të shkarkohet çdo lloj skedar multimedia përmes ekipeve tuaja në cilësi të ndryshme.

TubeMate - Aplikacioni që mund të planifikojë dhe krijojë listën e luajtjes

TubeMate

Diçka kurioze ndodh me TubeMate, pasi mendohet si një nga aplikacionet më të njohura në fushën e shkarkimit të muzikës. Edhe pse është i fokusuar në këtë, ai gjithashtu mund të shkarkojë video direkt në memorien e pajisjes.

Mjeti funksionon shumë mirë dhe bën punën e shkarkimit të këngëve. Tani, nëse shkojmë te estetika, mund të them se kjo nuk është shumë e habitshme, kështu që shumë pak përdorues shkojnë tek ajo.

E mira është se duke lënë mënjanë prezantimin fillestar, është shumë i lehtë për t'u përdorur dhe nuk kërkon shumë butona shtesë. Është një aplikacion i thjeshtë që arrin deri te pika.

Një nga avantazhet e aplikacionit është se, nëse dëshironi, mund të planifikoni dhe krijoni një listë dëgjimi pa pasur nevojë të shkarkoni aplikacione të tjera.

Përveç kësaj, është gjithashtu e mundur të shfletoni dhe shkarkoni përmbajtje multimediale nga rrjete të ndryshme sociale ose platforma video. Si, për shembull: Facebook, Instagram, Twitter, DailyMotion, Vimeo, Kakao TV, SoundClound, ndër të tjera.

Karakteristikat e aplikimit

 • Ndryshoni direkt emrin e skedarit që po shkarkoni.
 • Ajo mund ul muzikën në format: MP3, M4A, AAC dhe OGG.
 • cilësi të ndryshme në dispozicion për video.
 • Konfiguro se në cilën memorie dëshironi që të ruhen.
 • Shijoni këngët tuaja pa pasur nevojë të lidheni me internetin.
 • pjesë në rrjetet tuaja sociale ose WhatsApp.
 • Nuk është një aplikim shumë i vështirë për t'u trajtuar.
 • e bërë shkarkime të shumta në të njëjtën kohë dhe menaxhoni ato si të dëshironi.
 • Mund të lidhet me një SmartTV ose në një tastierë lojërash video.
 • Ka një konvertues skedari.
 • Ka një riprodhues muzikor të integruar.
 • Nuk disponohet në Google Play për pajisjet tuaja Android, por mund ta merrni në tuaj Faqja zyrtare.

http://www.tubemate.net/

Shkarkoni atë në ueb

Convert2mp3 - Merrni këngët tuaja pa pamje paraprake nga YouTube nëse nuk dëshironi

Konverto2mp3

Shumë herë nuk jemi të sigurt se cilin aplikacion mund të marrim që kanë lidhje me shkarkimet, nëse ky është rasti për ju, nuk ka nevojë të shqetësoheni.

Falë Convert2mp3 mundeni konvertoni videot ju dëshironi në formatin MP3 dhe shkarkoni ato në smartphone tuaj.

Në këtë kuptim, një nga avantazhet e aplikacionit është se ju lejon të kërkoni drejtpërdrejt për çdo gjë pa pasur nevojë t'i hidhni një sy më parë në YouTube.

Për të marrë aplikacionin, ju duhet vetëm të hyni në faqen zyrtare të Convert2mp3 ku a dritare e vogël që ju thotë ta shkarkoni. Kur zgjidhet, do të fillojë automatikisht dhe më pas do ta shihni në menynë kryesore të telefonit tuaj.

Dhe procesi i shkarkimit të këngëve është shumë i lehtë, thjesht duhet ta merrni videon në cilëndo nga platformat që janë në dispozicion dhe kopjoni lidhjen. Nuk ka rëndësi nëse është YouTube, Dailymotion, Clipfish apo me të njëjtin aplikacion. 

Pastaj thjesht duhet ta ngjisni në shiritin ku e tregon, zgjidhni formatin, ktheje dhe në fund shkarkojeni në cilësinë që keni specifikuar.

Karakteristikat e aplikimit

 • Është një metodë ligjore për të shkarkoni këngë nga interneti.
 • Është shumë e lehtë për t'u përdorur, thjesht duhet të kopjoni dhe ngjisni URL-në.
 • Të ndryshme formatet e disponueshme: MP3, M4A, AAC, FLAC, OGG, WMA, MP4, AVI, WMV dhe 3gp.
 • Nuk ka një lojtar të integruar, është një aplikacion që i dedikohet vetëm një gjëje.

Lidhja e aplikacionit:

Shkarkoni atë në ueb

Transmeto - Dëgjoni videot tuaja në çdo kohë

Lumë

Këtu do të përmendim një aplikacion që ka fuqinë për të dëgjuar këngët e një videoje, por pa luajtur imazhin. Numëroni me një katalog i madh muzikore e marrë direkt nga YouTube.

Kjo ju lejon të shikoni këngët në sfond (edhe pse duhet të jeni të lidhur me internetin) ndërsa bëni çdo gjë tjetër në telefon. Në fakt, ju mundeni krijoni listën tuaj riprodhoni dhe organizoni si të doni.

Aplikacioni do t'ju ofrojë përmbajtje bazuar në kërkimet tuaja të fundit, është një mënyrë e shkëlqyer për të marrë më shumë muzikë në zhanrin që ju pëlqen.

Gjithashtu, se e gjithë kjo ju mund sinkronizojeni atë me pajisje të tjera. Me fjalë të tjera, të gjitha listat tuaja do të jenë të disponueshme edhe në kompjuterin tuaj pa pasur nevojë të keni celularin pranë jush.

Nga ana tjetër, vendosni një kohëmatës dhe fikni muzikën pas një kohe të caktuar. Ideale për njerëzit që duan të flenë ndërsa dëgjojnë diçka, në të njëjtën mënyrë do të parandalojë që bateria të mbarojë. 

Karakteristikat e aplikimit

 • Aktualisht ka mbi 100 milionë audio-video.
 • Ka më shumë se 50 milionë shkarkime.
 • Qasje në të gjitha videot në YouTube pa reklama.
 • Discover stile të ndryshme muzikore: Elektronikë, Soul, Hip-Hop, Jazz dhe shumë më tepër.
 • Rekomandimet më të mira i gjeni sipas vendit në të cilin ndodheni.
 • Shikoni audiovizualet në ekran të plotë ose minimizuar ndërsa ju bëni diçka tjetër dhe e lëvizni sipas dëshirës.
 • Dëgjo radion për orë të tëra pa pasur nevojë të shkarkoni asgjë.
 • Krijoni profilin tuaj në aplikacion me llogarinë tuaj në Facebook ose Google +.
 • Personalizo Transmetimin me tema të ndryshme: plotësisht i lirë i errët ose normal. Eshte edhe ne ngjyre floriri, blu, neon dhe me emoji por duhet paguar.
 • Ndryshoni automatikisht ndriçimin për të reduktuar konsumin e baterisë.
 • Veryshtë shumë i lehtë për t’u përdorur dhe nuk kërkon shumë hapësirë.
Shiko për Android

Shkarkuesi im për Android - Alternativa më e mirë për të marrë videot tuaja në HD

Shkarkuesi im për Android

Aplikacioni i mëposhtëm konsiderohet një bekim, pasi ju lejon të shkarkoni audiovizualet duke zgjedhur madhësinë të dosjeve. Në këtë mënyrë ju mund të menaxhoni mirë hapësirën e lënë në kartën tuaj të kujtesës SD.

Me këtë mjet ju do të mund të shkarkoni jo vetëm videon, por gjithashtu ju jep mundësinë për të marrë vetëm audio.

Më pas, kur të përfundoni shkarkimin e skedarëve që dëshironi, mund të vendosni lehtësisht në cilën memorie t'i ruani, qoftë të brendshme apo të jashtme.

Karakteristikat e aplikimit

 • Shkarkoni dhe luani audio-vizualet tuaja tani në vazhdim HD.
 • Ju mund të zgjidhni formatin që dëshironi.
 • Është plotësisht në përputhje me M4A dhe MP4.
 • Ka një përshpejtues shkarkimi që të mund t'i merrni videot tuaja me shpejtësi x5.
 • Ju keni avantazhin për të zbritur disa gjera në të njëjtën kohë.
 • Kjo ju jep mundësinë për të shkarkuar audion në sfond.
 • Është një aplikacion që nuk zë shumë hapësirë ​​në telefon sepse vetëm peshon 2 MB.
Shkarkoni atë në ueb

Shkarkuesi i videove: Shkarkoni dhe shpërndajeni në rrjetet tuaja sociale

Video Downloader


Nëse jeni një nga ata që duan të shikojnë video në internet, por gjithashtu dëshironi t'i shkarkoni për t'i parë kur të keni nevojë, ky është aplikacioni për ju. 

Shkarkoni audiovizualet tuaja të preferuara nga YouTube ose ndonjë platformë tjetër brenda pak minutash

Nga ana tjetër, një nga cilësitë e aplikacionit është se sa herë që lëshon një version të ri, të jep avantazhin që integrohen më shumë faqe të përputhshme me të.

Aplikacioni funksionon si një shfletues në të cilin ju mund të shkarkoni çdo lloj skedari tërhiqni vëmendjen tuaj drejtpërdrejt në telefonin tuaj. Ju duhet vetëm të lini të shtypur atë që dëshironi dhe ajo do të ulet sipas cilësisë që ne zgjedhim.

Në anën e majtë që do të shohim brenda veglës, do të kemi një meny që do të na tregojë shkarkimet që kemi bërë. Kjo do të na lejojë të kemi një trajtim më të mirë të përmbajtjes.

Karakteristikat e aplikimit

 • Completelyshtë plotësisht falas.
 • Rekomandohet që të keni një pajisje Android 2.3 ose më të lartë.
 • Është në dispozicion në 46 gjuhë.
 • Ju mund të shkarkoni video ose imazhe.
 • Për të parë shkarkimet, duhet ta bëni nga i njëjti aplikacion.
 • ju jep mundësinë e ndani skedarët në rrjetet sociale, vetëm nëse ato janë tashmë në celularin tuaj.
 • Është shumë i lehtë për t'u përdorur dhe nuk kërkon shumë hapësirë.
 • Është perfekte për sa i përket pajtueshmëri të videove dhe imazheve të vendosura në faqet e tjera të internetit.

Lidhja e aplikacionit:

Shkarkoni në ueb

SnapTube - Shkarkoni muzikë dhe video falas

SnapTube

Një nga aplikacionet më të mira për të shkarkuar muzikë dhe video që do të gjeni për telefonin tuaj është padyshim SnapTube. Përveç të qenit plotësisht falas, ju lejon të shkarkoni skedarët më të mirë multimedialë në cilësi të shkëlqyer në pak minuta.

Një nga veçoritë më të spikatura që ka është se ju mundeni shikoni përmbajtjen dhe më pas vendosni nëse dëshironi ta keni atë. Edhe pse ju nevojitet interneti për ta shkarkuar, mund ta dëgjoni më vonë kudo.

Nuk ka rëndësi nëse jeni në Facebook, Instagram apo Twitter, mund ta shkarkoni vetëm me disa prekje në ekran.

Thjesht duhet të shqetësoheni për të vendosur se çfarë rezolucionin dhe formatin ju e dëshironi atë Për shembull, nëse ka një video që ju pëlqen në YouTube, konvertojeni atë në një skedar muzikor dhe dëgjojeni kudo pa internet.

Nuk ka nevojë të rrënjosni telefonin tuaj për të përdorur SnapTube, thjesht duhet ta instaloni atë. Gjeni atë në faqen e tij zyrtare dhe jepni të gjitha lejet e nevojshme.

Pastaj ju duhet të merrni videon, dhe më pas do të shihni një icono në fund të ekranit. Kur e prekni, ju vetëm duhet të specifikoni formatin, cilësinë dhe ta lini aplikacionin të bëjë pjesën tjetër të punës.

Karakteristikat e aplikimit

 • të gjitha rezolutat në dispozicion: 144p, 360p, 480p, 720p, HD, 1080p, 2K, 4K.
 • Merrni formate të ndryshme muzikore si MP3 ose M4A.
 • karakteristika më shumë se 50 platforma për të shkarkuar përmbajtjen tuaj të preferuar: Facebook, Instagram, Twitter, DailyMotion, WhatsApp, TikTok, Vimeo, Bebo dhe shumë më tepër.
 • Ajo është shumë e sigurt. Ai ju paralajmëron kur jeni gati të shkarkoni një skedar të kontaminuar.

Lidhja e aplikimit:

Shkarkoni në ueb

MobiDevApps Video Downloader - Luaj dhe Shkarko

Shkarkuesi i videos MobiDevApps

Nëse ju pëlqen të shfletoni internetin dhe të jeni në gjendje të merrni ndonjë audiovizual në vetëm disa sekonda, shkarkues video është aplikacioni ideal për ju. Pavarësisht se ku jeni, mund të shkarkoni çdo skedar në çdo format që dëshironi në telefonin tuaj.

Nëse jeni në një faqe interneti ose në një nga rrjetet tuaja sociale, aplikacioni do t'ju lejojë të shkarkoni HD pa paguar asgjë. Për këtë arsye preferohet nga shumë përdorues, nuk keni pse të humbni kohë me faqe të pasigurta.

Ju vetëm duhet kopjoni lidhjen të videos, më pas ngjiteni në shiritin brenda aplikacionit, zgjidhni cilësinë dhe në fund prekni butonin "Luaj".

Do të fillojë të ngarkohet dhe kur të përfundojë, thjesht duhet të shtypni ku ju thotë të filloni procesin.

Karakteristikat e aplikimit

 • Menaxhoni rendin e shkarkimeve tuaja me lehtësi dhe shpejt.
 • Ka një bllokues reklamash.
 • Ajo ka një shfletues privat në mënyrë që të jeni inkognito. Mund të shtoni një fjalëkalim nëse dëshironi më shumë siguri.
 • Menaxhoni disa memorie të lëvizshme në të njëjtën kohë.
 • Formate të ndryshme multimedia e disponueshme: M3U8, MP3, MP4, MOV, AVI, WMV, PDF, ndër të tjera.
 • Transformoni videot në skedarët audio.
 • Ruani faqet tuaja të preferuara në rast se dëshironi të ktheheni.
 • Ju keni mundësinë të ndaloni shkarkimin dhe ta vazhdoni atë sa herë të dëshironi. Përndryshe, ju mund ta fshini atë.
 • Nëse ka një dështim, ai i rinis në pikën ku e lanë.
 • Ju keni mundësinë për të shkarkuar skedarë nga even më shumë se 4 GB.
 • Ka më shumë se 10 milionë shkarkime në Google Play.
Shiko për Android

Muzikë MP3 nga videot - Konvertoni muzikë ose video

Muzikë MP3 nga videot

Ky është një aplikacion shoqërues që ju lejon konvertoni muzikën tuaj në video, quhet MP3 Music From Videos. Me mjetin e mëposhtëm është shumë e lehtë për të marrë atë që kërkoni dhe gjithashtu ka një ndërfaqe shumë të pastër.

Konvertoni çdo lloj skedari video në Cilesia me e mire audio dhe më pas shkarkoni. Ky proces mund të bëhet edhe anasjelltas: muzikë në audiovizuale.

Me aplikacionin mund të hapni çdo gjë nga menaxheri i skedarëve të telefonit tuaj dhe ktheje në formatin që dëshironi.

Nëse dëshironi të ndryshoni përmbajtjen, procesi është shumë i thjeshtë, ju duhet vetëm të zgjidhni audion dhe imazhin. Këtë të fundit duhet ta shkurtoni në mënyrë që të jetë aspekti vizual kur krijoni audiovizualin. Është kaq e lehtë!

Dhe sigurisht, mjeti gjithashtu përmbush rolin e shkarko skedarët multimedia në telefon, por nuk është një funksion aq i gjerë sa të tjerët që kemi përmendur.

Karakteristikat e aplikimit

 • Është shumë i lehtë dhe nuk konsumon shumë hapësirë.
 • Ka më shumë se 10 milion shkarkime.
 • Shtoni imazhe për të bërë një video HD.
 • Gjetës i zgjuar që ju lejon të gjeni këngët tuaja shpejt.
 • Konvertoni skedarë nga MP3 në MP4.
 • La Cilesia me e mire në dispozicion.
Shiko për Android

Videoder - Shkarkoni muzikë dhe video falas në pak minuta

Videoder

E ardhshme aplikacion për të shkarkuar muzikë dhe video është Videoder. Ky mjet ka një shfletues të integruar ashtu si SnapTube që ju lejon të jeni në faqet e internetit dhe të shkarkoni përmbajtjen multimediale që dëshironi.

Ishte në beta për një kohë të gjatë derisa më në fund u lëshua versioni i plotë me shumë veçori.

Ka një ndërfaqe të bukur. e thjeshtë dhe miqësore që na lejon të gjejmë lehtësisht videot në YouTube. Thjesht duhet të kërkoni këngën ose artistin që dëshironi dhe aplikacioni do t'ju tregojë opsionet e ndryshme të shkarkimit së bashku me peshën.

Një nga avantazhet më të mira është se ju mundeni shkarko listat e luajtjes kompletuar nga YouTube. Thjesht duhet të gjeni atë që dëshironi dhe mund ta filloni në çdo kohë.

Gjeni këtë aplikacion të disponueshëm për kompjuterë dhe krijoni koleksionet tuaja me përmbajtjen tuaj të preferuar multimediale. mund ta merrni në Windows, Mac ose Android me të gjitha mjetet e tij të pajisura dhe të gatshme për të përmbushur funksionin e saj.

Karakteristikat e aplikimit

 • Për pajisjet Android ka më shumë se 40 milionë instalime.
 • Es mjaft shpejt dhe me pamje të shkëlqyer.
 • formate të ndryshme në dispozicion për shkarkim: MP3, MP4, 3GP dhe shumë të tjera.
 • Hyni në çdo faqe interneti dhe shfletoni.
 • Kur shkarkoni një skedar, do të keni mundësi të shikoni cilësinë së bashku me formatin dhe peshën.
 • Mbi mijëra faqe të cilat mund t'i aksesoni lehtësisht.
 • Ka një dizajn modern.

Lidhja e aplikimit:

Shkarkoni në ueb

MusicAll - Muzika më e mirë kurdo dhe kudo që dëshironi

MuzikëTë gjitha

Një nga më të mirat alternativa për Spotify është MusicAll, e gjitha kjo falë ndërfaqes së saj të thjeshtë dhe të lehtë për t'u përdorur që ju lejon të shkarkoni muzikë me cilësi të mirë.

Në faqen kryesore do të kemi disa rekomandime bazuar në kërkimet tona së bashku me një top nga më të dëgjuarit në aplikacion.

Përfshin një motor kërkimi i zgjuar për të gjetur ndonjë këngë pa marrë parasysh çfarë zhanri është. Thjesht duhet të futni emrin dhe aplikacioni do të marrë të gjitha rezultatet përkatëse.

Më pas mund ta luani dhe nëse dëshironi ta keni, thjesht duhet të shkoni te ikona me tre pikët. Ju do të keni një numër opsionesh në dispozicion, por ju duhet të zgjidhni atë që thotë "sinkronizoj".

Pas një kohe të shkurtër shkarkimi do të fillojë automatikisht dhe pasi të përfundojë, do ta gjeni në "Muzika juaj” në menynë e aplikacionit.

Karakteristikat e aplikimit

 • Çdo këngë që shkarkoni do të shfaqet me kopertinën e saj përkatëse.
 • Gjeni ndonjë artist apo album në pak sekonda.
 • Merrni atë që dëshironi më shpejt falë rezultateve të tij sipas kategorive.
 • krijoni tuajën playlists biblioteka me porosi.
 • Duke sinkronizuar muzikën tuaj, nuk keni nevojë për internet për t'i dëgjuar ato.
 • Me opsionin e “Për të zbuluar” do të gjeni përmbajtje të ndryshme.
 • Vizitoni profilet e miqve të tjerë dhe mësoni për stilet e tyre muzikore.
Shkarkoni në ueb

SeatBeat - Muzika juaj e preferuar kudo

SeatBeat

Jeni mësuar me Spotify? Shumë njerëz duan të njëjtën cilësi kur flasin për një shkarkues muzikor dhe Opsion më i mirë sa për këtë është SeatBeat.

Është një nga aplikacionet më të kompletuara që mund të gjeni që na ofron të njëjtat funksione si Spotify premium por krejtësisht falas.

Thjesht duhet të identifikoheni me llogarinë tuaj në Facebook në mënyrë që të zbuloni këngë të reja dhe artistë që nuk i njihnit më parë. Kjo është arsyeja pse shumë përdorues e vlerësojnë atë dhe e marrin atë si mjetin e tyre të preferuar.

Me vetëm një prekje mund të vendosni "Modaliteti jashtë linje” për të shijuar muzikën tuaj të preferuar kur nuk keni akses në Wi-Fi. Me fjalë të tjera, pavarësisht se ku jeni, ky aplikacion do të jetë shoqëruesi juaj muzikor në udhëtimet e gjata.

Falë motorit të tij të kërkimit do të keni akses në një repertor i madh në cilindo nga zhanret dhe shkarkoni ato. Kur zgjidhni një artist, ju keni mundësinë ta ndiqni atë së bashku me të gjitha këngët e tij.

Karakteristikat e aplikimit

 • Merrni një listë me artistët më të njohur të momentit.
 • pjesë me miqtë dhe familjen këngët tuaja të preferuara.
 • Merrni lajme nga industria.
 • ndërfaqe e lehtë për t'u përdorur me shumë mjete të disponueshme.
 • Shtoni të gjitha këngët që dëshironi dhe personalizoni listën tuaj Të riprodhimit.
Shkarkoni në ueb

Fildo Music - Dëgjoni muzikë në celularin tuaj

Fildo Music

Aplikacioni i mëposhtëm rekomandohet shumë nga shumë përdorues që përdorin një pajisje Android. Ajo ka një bibliotekë e gjerë muzikore dhe organizon përmbajtjen shumë pastër.

Në secilin prej albumeve që zgjidhni do të mund të gjeni këngët e atij artisti. Kjo do t'ju ndihmojë kur kërkoni dhe merrni sonata të ndryshme të idhujve tuaj.

Nëse ju doni Shkarko muzik në telefonin tuaj, do t'ju duhet të blini versionin APK. Kjo është e ndryshme nga ajo që gjendet në dyqanin virtual të pajisjeve Android, por të paktën ai funksionon edhe si lojtar.

Shumë përdorues kanë pasur probleme me përditësimin e ri, kështu që nëse për ndonjë arsye aplikacioni juaj mbyllet, ju vetëm duhet të ndiqni këto hapa:

 1. Shtypni dhe mbani ikonën e aplikacionit që është në meny dhe më pas në opsionet që shfaqen, shkoni te "Të dhënat e aplikacionit".
 2. Kur të hapet skeda, shkoni te "Memory" dhe më pas trokitni aty ku thotë "Fshi të dhënat".
 3. Pranoni procedurën dhe menjëherë edhe cache do të pastrohet.
 4. Hapni sërish aplikacionin dhe kaq mund ta përdorni zakonisht nuk ka problem.

Karakteristikat e aplikimit

 • Në dispozicion për Windows 10, Xbox One dhe në pajisjet iOS.
 • Rezultatet që merrni kanë të tyren mbulesë përkatëse.
 • Filtro kërkimet për të marrë përgjigjet më specifike.
 • ruaj direkt skedarin në memorie të jashtme.
 • Dëgjoni këngët përpara se t'i shkarkoni.
Shkarkoni në ueb

Vidmate - Shkarkoni video në cilësi HD

Vidmate

Dhe për të përfunduar me këtë listë ne paraqesim të tjera nga aplikacione për të shkarkuar muzikë dhe video nga YouTube: VidMate.

Njihet si një nga më të vendosurit dhe funksionalët kur shkarkoni skedarë multimedialë përmes shërbime online. Të tilla si Instagram, Tumblr, Soundcloud, Metacafe dhe shumë të tjera.

Përveç kësaj, ju keni mundësinë për të shtuar më shumë portale në aplikacion në rast se disa nuk shfaqen. Edhe pse jemi të sigurt se ndër 20 në dispozicion ju do të merrni një që ju kënaq.

Dhe sigurisht, me këtë numër të madh faqesh, është e mundur që të kemi përmbajtjen tonë në cilësinë më të lartë. Pjesa më e mirë është se ato nuk zënë shumë hapësirë ​​në memorien e brendshme të telefonit.

Karakteristikat e aplikimit

 • Ka një modalitet të errët për të lundruar me më pak ndriçim.
 • Dizajn i thjeshtë e cila lehtëson aksesin në funksione të ndryshme.
 • Ka më shumë se 10 gjuhë.
 • Shpejtësi e shkëlqyeshme e shkarkimit që përmirëson përvojën.
 • Shikoni audiovizualet përpara se t'i shkarkoni.
 • Përveç dosjeve që kemi përmendur, ju gjithashtu mundeni merrni lojëra.
Shkarkoni në ueb

Pyetje të shpeshta

Cilat janë aplikacionet më të mira për të shkarkuar muzikë?

Shumë njerëz do të mendonin aplikacioni më i mirë për të shkarkuar video dhe muzikë do të ishte TubeMate por në fakt është e kundërta. Edhe pse ai mjet është shumë i mirë, përdoruesit preferojnë 3 të tjerë si alternativë.

Kryesorja në këtë kategori do të ishte SnapTube për përsosmërinë e tij. Aplikacioni ju lejon të shfletoni faqe ose platforma të ndryshme për të marrë të gjithë materialin multimedial që dëshironi në cilësinë më të mirë të mundshme.

Opsioni i dytë do të ishte SeatBeat, ideal për adhuruesit e Spotify, sepse është mjeti më i ngjashëm që do të merrni. Ka shumë nga të njëjtat veçori, por ndërfaqja e tij është edhe më e lehtë për t'u përdorur se çdo aplikacion tjetër.

Dhe së fundi, ne kemi MuzikëTë gjitha, arsyeja kryesore është sepse motori i tij inteligjent i kërkimit gjen rekomandime bazuar në shijet tuaja. Nga ana tjetër, e gjithë përmbajtja ka një kopertinë HD dhe nuk keni nevojë për internet nëse dëshironi të dëgjoni muzikën tuaj.

Pavarësisht se cilën nga tre alternativat që zgjidhni, të gjitha ato kanë avantazhin e madh që çdo shkarkim që bëni do ta ketë cilësi më të mirë audio. Gjithashtu, ato kanë në dispozicion më shumë se një format.

Cili është formati më i mirë audio dhe video për një pajisje celulare?

Në rast se nuk e dini se cili lloj formati është ideal për telefonin tuaj, gjëja e parë që duhet të dini është versioni të ekipit tuaj dhe cilat prej tyre mban.

Rregullisht, për sa i përket skedarëve video, më i zakonshmi është ai MP4, vështirë se ka një smartphone që nuk mund ta luajë atë.

Duhet të jetë një kompjuter shumë i vjetër nëse nuk është e mundur të hapet më elementari nga të gjithë. Një tjetër opsion mjaft i përballueshëm është AVI, mund të shihet nga shumica dërrmuese e pajisjeve.

Nëse flasim për muzikë, do të ishte diçka ndryshe, një nga më të njohurat me cilësi të mirë është ajo MP3 e ndjekur nga AAC. Të dyja janë të pajtueshme me pothuajse të gjithë lojtarët.

Nëse ndonjë skedar mediatik nuk është në ndonjë nga formatet e mësipërme, mund të përdorni MP3 Music From Videos to shndërrojini ato si preferoni.

Pse të instaloni aplikacione për të shkarkuar muzikë dhe video?

Ndryshe nga më parë, nuk keni më nevojë të keni me vete një sistem gjigant zanor për ta bërë këtë dëgjoni muzikën tuaj e preferuara kudo.

Teknologjia ka avancuar për t'i bërë pajisjet sa më praktike, gjë që në të kaluarën ishte një ëndërr, tani është aq e thjeshtë sa hapja e një dosjeje në telefonin tuaj.

Ka shumë lloje lojtarësh, por metoda për blej këngët është bërë pak e ndërlikuar. Ju keni tre opsione: shpenzoni para, provoni në një faqe ose mund të zgjidhni më të mirën, aplikacionet.

Edhe pse investimi i kapitalit mund të ndihmojë artistin, jo shumë njerëz kanë mjetet e nevojshme. Përdoruesit thjesht duan shijoni pak ndërsa ata këndojnë dhe kërcejnë ritmet e momentit.

L aplikacione për të shkarkuar muzikë dhe video ato janë shumë më të sigurta se mjetet e tjera për marrjen e skedarëve tuaj mediatikë. Për më tepër, ato garantojnë se si audio ashtu edhe imazhi do të jenë më të mirat që do të merrni.

Na ndiqni në YouTube.
kontakt
info@mejorapp.net
E drejta e autorit 2019 - 2022 | Aplikacioni më i mirë | Të gjitha të drejtat e rezervuara

linkedin facebook Pinterest youtube rss Cicëroj instagram facebook-bosh rss-bosh i lidhur-bosh Pinterest youtube Cicëroj instagram