Quantcast

Tutorials

Udhëzimet më të mira për celular dhe kompjuter.

Kategoritë

Krijoni emrat më qesharak dhe më të mirë për Free Fire

Nëse jeni duke kërkuar për emrat më të mirë për Free Fire, do të jeni të lumtur të dini se alternativat janë më shumë se sa mund të imagjinoni. Në fakt, do të mund të gjeni lloje që janë sa argëtuese aq edhe frikësuese, për të mbështetur praninë tuaj në një nga lojërat më të njohura të sotme. Garena Free Fire është një nga lojërat e mbijetesës dhe […]

Lexo më shumë
Metodat për të zhbllokuar një celular Android pa e ditur modelin

Një nga gjërat e para që bëni kur keni smartfonin tuaj të ri është të vendosni modelin e shkyçjes ose fjalëkalimin tuaj. Është unike dhe autentike. Çështja është se ndonjëherë, për ndonjë arsye, ne e harrojmë atë. Ju vendosni një kod, pastaj një tjetër, dhe pas disa përpjekjesh, ai është i kyçur. Cfare mund te besh? Këtu do t'ju tregojmë […]

Lexo më shumë
Si të hiqni dublikatat në Excel?

Excel e ka bërë jetën tonë më të lehtë në shumë aspekte, por çdo detaj mund të na komplikojë shumë, kjo është arsyeja pse ne ju mësojmë se si të eliminoni dublikatat në Excel

Lexo më shumë
Si të hiqni kërkimet në Google?

Google është vendi ku ne kërkojmë përgjigjet për çdo pyetje, por disa mund të jenë të sikletshme dhe këtu mund të shihni se si të fshini kërkimet në Google

Lexo më shumë
Si të fshini një llogari Gmail?

Shumë herë duam të fshijmë llogaritë e kopjuara dhe të fillojmë të unifikojmë informacionin tonë, këtu shpjegojmë se si të fshijmë një llogari të Gmail

Lexo më shumë
Si të hiqni Windows Defender?

Sistemet e reja operative të Microsoft kanë një antivirus. Kjo nuk i ka kënaqur shumë dhe këtu ne ju tregojmë se si të hiqni Windows Defender

Lexo më shumë
1 2 3 ... 19
kontakt
info@mejorapp.net
E drejta e autorit 2019 - 2022 | Aplikacioni më i mirë | Të gjitha të drejtat e rezervuara

linkedin facebook Pinterest youtube rss Cicëroj instagram facebook-bosh rss-bosh i lidhur-bosh Pinterest youtube Cicëroj instagram